WYPOSAŻENIE PARKINGU

 

Unipark oferuje odpowiednie wyposażenie dla różnego rodzajów parkingów. Od otwartych parkingów ulicznych (tzw. „on-street”), w których montujemy parkomaty, poprzez w pełni zautomatyzowane parkingi zewnętrzne, aż po wielopoziomowe parkingi kubaturowe. Wyposażamy w rozwiązania parkingowe obiekty handlowo-usługowe, biurowe, hotelowe, urzędowe, medyczne, kulturalno-naukowe, turystyczne czy sportowo-rekreacyjne, a ponadto lotniska i parkingi ogólnodostępne.

 

Nasze parkingi wyposażamy w systemy sczytujące numery tablic rejestracyjnych (ang. LPR – license plate recognition), dzięki czemu zarejestrowani klienci Unipark parkują łatwiej i wygodniej, a zarządcy parkingów zyskują rzetelne źródło danych o swoich zmotoryzowanych klientach.

 

Zaletą współpracy z Unipark jest także nasza niezależność od producentów sprzętu parkingowego i swoboda w zakresie wyboru urządzeń i systemów parkingowych dla naszych klientów. Współpracujemy z firmami posiadającymi międzynarodową renomę i uznanie, m.in.:

 

 

 

 

Poza „twardą” infrastrukturą wyposażamy nasze parkingi również w najnowsze technologie ułatwiające parkowanie, m.in. aplikację mobilną, usługi on-line czy internetową strefę klienta. Niezależnie od usług mobilnych i internetowych oddajemy w ręce klientów naszych parkingów zespół obsługi klienta dostępny 24/7 we wszystkie dni w roku.

 

Zielone rozwiązania z Unipark

 

Unipark instaluje na swoich parkingach źródła odnawialnej energii przyczyniając się tym samym do redukcji emisji CO2 do atmosfery. Każda kWh energii słonecznej to mniejsza o 885 gramów emisja dwutlenku węgla. Parkingi zadaszone panelami fotowoltaicznymi to nie tylko zielona energia, ale także ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

 

W ten sposób wspieramy naszych klientów w realizacji społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR – corporate social responsibility). A całość dopełniamy stanowiskami do ładowania pojazdów elektrycznych, darmowym postojem pojazdów na prąd oraz wsparciem dla miejskich systemów współdzielenia samochodów (car sharing).

 

Zapraszamy do kontaktu z Unipark pod adresem info@unipark.pl